Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20161113_mercedes

Raňajky s hviezdou, alebo stretnutie s budúcnosťou!

<

mercedes2016

Aj takto môžeme nazvať každoročné predstavenie najnovších modelov značky MERCEDES - BENZ.

Už 6 rokov túto top akciu prezentácie špičkových automobilov exkluzívne pre MOTOR - CAR Poprad zabezpečuje agentúra GESKER s.r.o.

V našom vozovom parku nájdete luxusnú limuzínu triedy S, ktorú si Miloš GESKER Petráš ako moderátor prezentácie nových modelov značky MERCEDES-BENZ mal možnosť osobne vyskúšať v úprave BRABUS od Hošek Motor Brno pod vedením Iva Pernu.

Pri takejto úprave motorizácie rátajte s nárastom výkonu rádovo nad 700 koní s maximálkou dosahujúcou 300km/h a zrýchlením pod 5s. To všetko pri limuzíne triedy S o úctyhodnej hmotnosti prevyšujúcej 2 tony. Takže neľahkou úlohou vodiča je krotiť svoje vášne a dokázať ovládnuť obrovskú silu pod kapotou.

K tomu môžme prirátať najsilnejší štvorválec na svete v modelovej rade MERCEDES A a úprave 45 AMG o výkone 265 kW. Výkonom 265 kW, ktorý ponúka pri 6000 otáčkach za minútu, je to najsilnejší sériovo vyrábaný 4-valcový motor na svete. Bez ohľadu na objem. A k tomu pridáva rovnako fascinujúcich 450 Nm krútiaceho momentu v rozmedzí 2 225 až 500 otáčok. V prepočte to znamená, že z jedného litra objemu dáva až 133 kW. Nestíha mu trojlitrový radový 6-valec 135i v BMW M1 (235 kW) ani 5-valec 2.5 TFSI (250 kW) v Audi TT RS, ktorý sa chystá v blízkej budúcnosti aj do služieb Audi RS3. Jeho kokpit nájdete aj v našej fotogalérii. Rovnako aj kokpit športového lietadla, ktoré bolo k dispozícii na vyhliadkové lety nad Tatrami, čo len umocnilo adrenalínový zážitok z celého dňa venovaného značke MERCEDES - BENZ.

Navyše prezentácia nádherného "žrebca" triedy S Coupe a úplne novej triedy E s diaľkovo riadeným modelom, prostredníctvom aplikácie stiahnutej do mobilu alebo tabletu. Asistentom zastavenia pred pevnou prekážkou, či jedinečným parkovacím systémom.

MERCEDES - BENZ v roku 2016 ako automobil opäť udáva trend a je jednotkou v oblasti luxusu, výkonu a rýchlosti a pritom komfortu a bezpečnosti.

Naša agentúra sa plne stotožňuje so sloganom MERCEDES - BENZ: "THE BEST OR NOTHING" (To najlepšie alebo nič), je poctená, že je súčasťou jej prezentácie a ďakuje MOTOR - CAR Poprad, osobne Ing. P. Jančíkovi za prejavenú dôveru a verí v úspešnú spoluprácu do budúcna!

Všetkým našim zákazníkom úprimne prajeme mať možnosť vlastniť svoj MERCEDES od MOTOR - CAR POPRAD. Viac na: http://www.motor-car-poprad.sk

{gallery}20161113_mercedes{/gallery}

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.