Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20121218_svadba

Privátna oslava, Olexovci, Svadba 2012

<

th svadba vitaz

Ukážka zabezpečenia privátnej akcie na kľúč z hľadiska techniky (ozvučenie, osvetlenie), práca moderátora a DJa. Svadba sa konala v priestoroch sály KD v obci Víťaz pri Prešove.

Je ukážkou, ako možno premeniť sterilné biele priestory na krásne nasvietenú sálu. Mladomanželia mali z úvodu obavu, aby sa svadba nezmenila na diskotéku. Vďaka použitiu vhodnej svetelnej LED techniky s kolorizačnými hlavami, boli však výsledným efektom nadšení! A nielen oni, ale aj samotný personál a rovnako aj hostia na tejto veľmi vydarenej a krásnej slávnosti. Dôkazom boli nielen ďakovné slová, ale aj konštatovanie "miestnych", že takú svadbu ešte vo Víťazi nemali ... :-) Srdečné pozdravy a prianie veľa lásky a porozumenia do rodín mladomanželov Olexových (Košice a Štefanovce).

Poďakovanie za ústretovosť pri prípravách kolektívu KD Víťaz pri Prešove a kamarátovi a DJovi Jankovi JJ Spišákovi z Poproča, ako aj predajni DJ CENTER v Košiciach.

{gallery}20121218_svadba{/gallery}

 

 

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.