Incognito v Košiciach

<

th incognito

Naša spoločnosť produkčne zabezpečovala koncert skupiny Incognito v Košiciach. V rámci Košických jazzových dní sa v metropole východu predstavila formácia s legendárnymi hitmi 90tych rokov!

Britské zoskupenie, predstavujúce klasický anglický ACID JAZZ, jazz funk, soul jazz a nu jazz prinesie svoje najväčšie hity na Košické jazzové dni.

Do britskej UK TOP 40 prerazili v roku 1990 s cover verziou hitu amerického jazzového a bluesového saxofonistu Ronalda Wayneho "Ronnie" Lawsa. Skladbu Always There naspievala pre Incognito legendárna speváčka Jocelyn Brown a v britskej top 40tke dosiahla 6. priečku.

O dva roky neskôr sa do hornej dvadsiatky UK TOP 40 dostal aj ďalší hit z produkcie Incognito. Don't You Worry 'Bout A Thing sa stala jednou z najčastejšie remixovaných jazz-funkových skladieb prvej polovice 90tych rokov a podpísali sa pod ňu aj také hviezdy ako Masters At Work, David Morales či Roger Sanchez.

Incognito na svoje live vystúpenia vždy pozývali špičkových inštrumentalistov a vokalistky z rôznych kútov sveta. Aj názov Incognito vznikol preto, že sa medzi členmi kapely vždy objavil niekto "inkognito" napríklad zo Sri Lanky, Jamajky, Maurícia, UK a iných krajín. Frontman kapely Jean-Paul 'Bluey' Maunick tvrdí, že sa v kapele doteraz prestriedalo cca 1.500 muzikantov a každé vystúpenie dávalo kapele inú tvár, iný zvuk a vždy bolo niečím nové a prekvapujúce...

 

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.