Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20130601_mdd

MDD Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach

<

th mdd2013

Vsobotu 25.mája 2013 sme v jazdeckom areály na Triede KVP v Košiciach produkčne pripravili veľmi úspešný MDD Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura v Košiciach. Organizačne ho zastrešila Odborová organizácia a vedenie UNLP v Košiciach na čele s riaditeľom Ladislavom Rosochom.

Účastníkov prišiel pozdraviť aj úradujúci primátor mesta Košíc ale hlavne bývalý kolega lekár Richard Raši.

MDD sa začal veľkolepo - slávnostným výstrelom z muškiet a z dela, ktoré spolu s ukážkou šermiarského umenia predviedli členovia Skupiny historického šermu Aramis z Košíc.

Atrakcie malo na starosti občianske združenie Tramtária, vozenie na koňoch Jazdecký oddiel Slávie UVLF Košice. Súčasťou programu bola i vedomostná súťaž v hľadaní pokladu, ktorý dobrodruhom slávnostne predal Pirát - maskot MDD. Detského diváka zabavilo divadelné predstavenie z dielne ŠBD v Košiciach a všetky vekové kategórie výborná skupina Ščamba!

Bodku za krásnym dňom dala pôvodne plánovaná detská diskotéka, ale na nej už tancoval každý bez rozdielu veku :-)

Technické zabezpečenie mala na starosti naša agentúra GESKER s.r.o. a spoločnosť df system - Ing. Patrik Andrejčiak.

Cateringové služby poskytla spoločnosť LUDFER s.r.o., Košice.

Darčeky pre deti, reklamné a upomienkové predmety dodali resp. vyrobili agentúry BEST SERVICES s.r.o. a ABCreativ, Košice.

Akcia skončila o 17:00 a zúčastnilo sa jej cez 1.300 spokojných rodičov a detí!

Ďakujeme!

{gallery}20130601_mdd{/gallery}

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.