Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20150820_mengusovce

Ródeo Mengusovce 2015

<

th rodeo2015

Priatelia koní a ródea! V tomto roku Vám prvykrát dávame do pozornosti spoluprácu s Obcou Mengusovce a JK Tavarok Mengusovce na príprave najkrajšieho ródea na Slovensku so scenériou Vysokých Tatier.

Krásny kút Slovenska pod Tatrami - Mengusovce už po 18-ty krát hostili jazdcov, milovníkov koní a priaznivcov ródea na prestížnom podujatí, ktoré bolo súčasťou slovenského šampionátu westernových športov SAWRR (Slovenskej asociácie western ridingu a rodea). Podujatie, ktoré je zároveň memoriálom Jána Gallu sa tohto roku konalo nielen pod úchvatnou scenériou našich veľhôr, ale aj za ideálneho počasia nielen pre návštevníkov, ale aj pre zvieratá. Viac ako dvojtisícová návštevnosť dokázala, že Mengusovce na mape ródeových športov Slovenska majú svoje pevné miesto a miestni obyvatelia spolu s priaznivcami ródea z celého Slovenska vytvorili ideálnu kulisu pre skvelé výkony jednotlivých súťažiacich.

V mene agentúry Gesker s.r.o. ďakujeme všetkým organizátorom, partnerom, sponzorom, návštevníkom a zástupcom obce Mengusovce, ktorí prispeli k zdarnému priebehu celého podujatia, k nezabudnuteľným chvíľam a skvelým športovým výkonom a už teraz sa tešíme na 19. ročník, ktorý bude predzvesťou okrúhleho jubilea, ktoré budeme v Mengusovciach sláviť v roku 2017.

Výsledky Mengusovského ródea.

{gallery}20150820_mengusovce{/gallery}

Rádio KIKS Player

    webdesign © Alex

    © 2000-2020 Gesker s. r. o.