Poznámka
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20131001_transplantforum

Transplantfórum 2013

<

th transplant2013

Pre univerzitnú nemocnicu L. Pasteura Košice a Slovenskú transplantologickú spoločnosť SLS sme zabezpečovali 3. transplantfórum.

Agentúra GESKER s.r.o. ďakuje za prejavenú dôveru a spoluprácu UNLP v Košiciach a Slovenskej transplantologickej spoločnosti na akcii 3. Transplantfórum, Košice 2013.

Agentúra zabezpečila akciu na kľúč.

Poskytnutá bola produkcia a postprodukcia podujatia, hostess, organizačné a technické zabezpečenie konferencie, grafické práce, dodanie reklamných predmetov vo forme praktických zápisníkov s perami, zabezpečenie prenájmu priestorov a ubytovania, marketingové služby a služby P.R., vrátane zabezpečenia moderovania a kultúrneho programu.

Osobne nás teší, že priebeh celodennej konferencie bol kladne ohodnotený organizačným výborom na čele s MUDr. Ľuboslavom Beňom, PhD. a rovnako aj vysoká spokojnosť prednášajúcich a účastníkov nielen zo Slovenska!

Akcia sa konala v kongresových priestoroch hotela Golden Royal **** Košice, ktorému týmto ďakujeme za ústretovú a bezproblémovú spoluprácu.

Fotogaléria z akcie:

{gallery}20131001_transplantforum{/gallery}

webdesign © Alex

© 2000-2020 GESKER s. r. o.